Дечија недеља и Дан школе / Gyermekhét és Iskolanap

Од 4. до 9. октобра 2021. године смо прославили Дечију недељу у веома добром расположењу. Поштујући све епидемиолошке мере, организовали смо: распевани понедељак, ликовне и литерарне радионице, направили смо кутију пријатељства у коју су наши ученици убацивали писма извињења или захвалности. Имали смо МАСКЕНБАЛ и спортски дан. Поред тога, поздравили смо наше ђаке прваке и организовали њихов свечани пријем у Дечији савез.

У ПЕТАК, 9.10.2021. године, прославили смо ДАН ШКОЛЕ уз представу ђака наше школе “Бајка је живот”.

Október 4. és 9. közöt GYERMEKHETET ünnepeltünk az iskolában. A gyermekek nagy örömére énekes-táncos napot szerveztünk, rajz és irodalmi műhelymunkákon is részt vehettek, valamint készült egy barátságdoboz is amelybe köszönő vagy bocsánatkérő levelet dobhattak a diákok. Emellett JELMEZBÁL és SPORTNAP is volt a Gyermekhét alkalmából.

Pánteken, október 9-én, megünnepeltük az ISKOLANAPOT alkalmi műsorral, melyne címe “Mese az élet”.