Oснoвнa шкoлa "Ивo Aндрић" Будисава – Ivo Andrić Általános Iskola Tiszakálmánfalva

Школски тимови

ШКОЛСКИ  ТИМОВИ  И  АКТИВИ
у школској 2021 – 2022. години

ПЕДАГОШКИ  КОЛЕГИЈУМ
1. Срдић Горан
2. Милановић Пожар Чила
3. Руководиоци свих Стручних већа, актива и тимова

СТРУЧНИ  АКТИВ  ЗА  РАЗВОЈНО  ПЛАНИРАЊЕ

  • Татјана Секулић – руководилац тима
  • Марков Боснић Светлана
  • Мијатов Милана
  • Мрђан Вељко
  • Марија Шушљик (Викториа Дренковић)
  • Директор школе: Горан Срдић
  • Стручни сарадник: Чила Милановић Пожар
  • Представник родитеља
  • Представник јединице л. самоуправе
  • Представник Ученичког парламента

СТРУЧНИ  АКТИВ  ЗА  РАЗВОЈ  ШКОЛСКОГ  ПРОГРАМА

  • Душица Мајкић – руководилац тима
  • Даничић Бојана
  • Мијатов Драгана
  • Оливера Затезало
  • Пилић Лукач Зора
  • Директор школе: Горан Срдић
  • Стручни сарадник: Чила Милановић Пожар

ТИМ  ЗА  САМОВРЕДНОВАЊЕ

  • Светлана Марков Боснић – руководилац тима
  • Љиљана Корица
  • Грбић Богдан
  • Јовић Младен
  • Медвецки Урач Илдико
  • Панић Весна
  • Репаши Жужана
  • Секулић Татјана
  • Сандра Перовић
  • Директор школе: Горан Срдић
  • Стручни сарадник: Чила Милановић Пожар
  • представник Школског одбора
  • представник Савета родитеља
  • представник Ученичког парламента
  • представник јединице локалне самоуправе

ТИМ  ЗА  ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ УСТАНОВЕ

  • Секулић Татјана – руководилац тима
  • Васовић Добрила
  • Драган Ђукић
  • Марков Боснић Светлана
  • Мијатов Милана
  • Плавшић Мирослав
  • Сандра Перовић
  • Шушљик Марија (Викториа Дренковић)
  • Директор школе: Горан Срдић
  • Стручни сарадник: Чила Милановић Пожар
  • представник родитеља
  • представник јединице локалне самоуправе
  • представник Ученичког парламента

ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА

  • Вујка Квргић – руководилац тима
  • Гергељ Тинде
  • Рената Адам
  • Богдан Грбић
  • Џиновић Ирен
  • Рајић Милановић Бригита
  • Медвецки Урач Илдико

ТИМ  ЗА  ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ ЗАПОСЛЕНИХ

  • Милена Давидов – руководилац тима
  • Драган Ђукић
  • Даничић Бојана
  • Радић Марија
  • Рајић Милановић Бригита
  • Хорватовић Данијела
  • Стручни сарадник: Чила Милановић Пожар

TИМ  ЗА  ПРОФЕСИОНАЛНУ  ОРИЈЕНТАЦИЈУ УЧЕНИКА

  • Квргић Вујка – руководилац тима
  • Репаши Жужана
  • Гамбер Милица
  • Светлана Марков Боснић
  • Драган Ђукић
  • Стручни сарадник: Чила Милановић Пожар

ТИМ  ЗА  ИНДИВИДУАЛНО ОБРАЗОВАЊЕ И ПРУЖАЊЕ ДОДАТНЕ ПОДРШКЕ УЧЕНИЦИМА

  • Чила Милановић Пожар – педагог, руководилац тима
  • Весна Панић
  • Милена Давидов
  • Сандра Перовић
  • Кострешевић Драгана
  • Татјана Секулић
  • Квргић Вујка
  • Комазец Јасна
  • Мијатов Милана
  • Мајкић Душица
  • Керец Милена
  • Радић Марија
  • Директор школе: Горан Срдић
  • представник родитеља
  • представник јединице локалне самоуправе
  • представник Ученичког парламента

ТИМ  ЗА  ЗАШТИТУ  УЧЕНИКА  ОД  ДИСКРИМИНАЦИЈЕ, НАСИЉА, ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА

  • Јасна Комазец – руководилац тима
  • Давидов Милена
  • Панић Весна
  • Рената Адам
  • Узелац Никола
  • Јухас Атила
  • Директор школе: Горан Срдић
  • Стручни сарадник: Чила Милановић Пожар
  • Секретар: Николина Марић
  • представник родитеља
  • представник јединице локалне самоуправе
  • представник Ученичког парламента

ТИМ  ЗА  ЕСТЕТСКО – ХИГИЈЕНСКО  УРЕЂЕЊЕ  ШКОЛЕ  И  ЕКОЛОГИЈУ

  • Драгана Кострешевић – руководилац тима
  • Гамбер Милица
  • Драган Ђукић
  • Михаљ Нађ

ТИМ  ЗА  ИЗРАДУ  И  ОДРЖАВАЊЕ  ШКОЛСКОГ  САЈТА

  • Чила Милановић Пожар – руководилац тима
  • Атила Јухас
  • Грбић Богдан
  • Гамбер Милица
  • Драган Ђукић
  • Мрђан Вељко

ТИМ  ЗА  РЕАЛИЗАЦИЈУ  ЂАЧКИХ  ЕКСКУРЗИЈА

  • Драган Ђукић – руководилац
  • Бојана Даничић
  • Вујка Квргић
  • Рената Адам
  • Јасна Комазец
  • Мирослав Плавшић