Oснoвнa шкoлa "Ивo Aндрић" Будисава – Ivo Andrić Általános Iskola Tiszakálmánfalva

Обавештење о упису и тестирању будућих првака у школу

Поштовани родитељи,

Ове године ће се уписивање Вашег ђака у први разред основне школе спроводити само у заказаном термину, у школи.

Да бисте електронским путем заказали термин за упис и тестирање, на Порталу еУправа биће омогућена услуга електронског, е-заказивања термина за упис и тестирање детета у ОШ.

Потребно је да:

• Будете регистрован корисник, односно имате креиран налог на државном порталу за електронску идентификацију eID.gov.rs
  • Покренете услугу на Порталу еУправа (Услуге → Образовање → еЗаказивање термина у ОШ)
  • Закажете термин у школи којој Ваше дете територијално припада

Услуга ће бити доступна од 22. марта до 28. маја 2021. године.

У НАШОЈ ШКОЛИ, УПИС И ТЕСТИРАЊЕ УЧЕНИКА ОБАВЉА СЕ:

од 01. до 29. априла

и од 17. до 31. маја

У случају немогућности пријаве преко портала еУправе, јавите се у школу на број телефона 021/719-018 радним данима од 9 до 14 часова или путем електронске адресе pedagog.osivoandric@gmail.com

ВАЖНА НАПОМЕНА 1 !

Обављен лекарски преглед је предуслов да се дете упише у први разред. Стога Вас молимо да приступите услузи заказивања термина за упис и тестирање само ако сте већ обавили лекарски преглед детета или сте сигурни да ћете обавити преглед до термина који сте изабрали за упис.

ВАЖНА НАПОМЕНА 2!

Ове године није потребно да понесете ниједан документ приликом уписа јер ће сви подаци бити прибављени по службеној дужности, електронским путем.

Желимо Вашем детету срећан полазак у школу!

С поштовањем,

ОШ „Иво Андрић“

Будисава

Please follow and like us: