Дечија недеља од 5. до 11. октобра 2020. године

У понедељак смо и у нашој школи започели Дечију недељу под званичним овогодишњим слоганом ”Подељена срећа, два пута је већа”.

Дечија недеља ове године ће бити организована на другачији начин него иначе, водећи рачуна о здрављу и безбедности на првом месту деце, а потом и свих осталих учесника манифестације.

Дечија недеља је национална манифестација и представља успешан модел сарадње државе, различитих цивилних и струковних организација, повезивања свих важних актера у заштити дечијих права.

Сваке године реализује се у циљу побољшања положаја детета у Србији. Дечија недеља обележава се сваке године током прве недеље октобра.