Два наша ученика на РЕПУБЛИЧКОМ такмичењу / Két diákunk vett részt idén KÖZTÁRSASÁGI versenyen

Матеја Гаврић – четврти на Републичком такмичењу у атлетској дисциплини скок у даљ.
После победе на Међуокружном такмичењу које се одржало у Новом Саду на стадиону”Карађорђе”, ученик трећег разреда Матеја Гаврић изборио је пласман на Републичко такмичење које је одржано у Сремској Митровици. Матеја је и ту потврдио свој таленат и квалитет и заузео високо 4. место.

Све честитке, Матеја!

Ebben a tanévben iskolánk 8.-os tanulója JUHÁSZ TÜNDE igen sikeres volt magyar nyelvből. A községi és a körzeti anyanyelvi versenyen 2. helyezést ért el.

Ezzel jogot szerzett a köztársasági anyanyelvi verseny döntőjén való részvételre. A képen láthatjuk Juhász Tündét felkészítő tanárnőjével, Répási Zsuzsannával.

Gratulálunk!

Тинде Јухас, ученица осмог разреда је ове школске године на Општинском и Окружном такмичењу из мађарског језика освојила ДРУГО место, и тиме је изборила пласман на РЕПУБЛИЧКО такмичење!

Честитамо Матеја, честитамо Тинде!

Gratulálunk Mateja, gratulálunk Tünde!